Bėgimas aplink Baltijos jūrą – Prisijunk! | runnerpatch
KARTU SU:    KALBOS:      |   
Bėgimas aplink Baltijos jūrą – Prisijunk!

Tai nėra varžybos, kurių metu siekiama rezultato. Tai graži idėja, kurios metu siekiama ne tik apibėgti aplink Baltijos jūrą, bet ir susirinkti pinigų ugniagesių, nukentėjusių darbo metu, šeimoms.

Prisijunk prie Aido, bėgančio aplink Baltijos jūrą. Nebūtina bėgti visą laiką, galima prisijungti mieste kuriame tik pageidaujate. Bėgimo maršrutas čia… Registracija yra nemokama, o apie tai, kad prisidėjote prie šios gražios minties galėsite atsispausdinti tai liudijantį diplomą.

Visus norinčius prašome registruotis, kadangi registracijos tikslu siekiama sužinoti norinčių bėgti srautą, tam, kad galėtume užtikrinti saugumą dideliuose miestuose.

 

 

Nebūtina bėgti – galima aukoti. Jūsų auka gali būti skirta bėgimui arba ugniagesių, kurie nukentėjo atlikdami savo pareigą, šeimoms. Paremdami bėgimą padėsite Aidui įgyvendinti šią gražią idėją – apibėgti aplink Baltijos jūrą. Jūsų auka bus panaudota tikslingai. Aukodami ugniagesių šeimoms, padėsite ugniagesiams, kurie nukentėjo darbo metu, ir ugniagesių šeimoms, kurie žuvo gelbėdami kitus. Todėl nelikime abejingi ir prisidėkime auka.

Sekite Aido bėgimus:

 

sp