• Pirma savaitė

  •  
    Liep. 28
  •  
    Liep. 29
  •  
    Liep. 30
  •  
    Liep. 31
  • 1 Diena
    Rugpj. 1
  • 2 Diena
    Rugpj. 2
  • 3 Diena
    Rugpj. 3
  • 06:00 iki 08:00
  • 08:00 iki 10:00
  • 10:00 iki 12:00
  • 12:00 iki 14:00
  • 14:00 iki 16:00
  • 16:00 iki 18:00
  • 18:00 iki 20:00
  • 20:00 iki 22:00
  • Klaipėda - Palanga

    (31.1km)
    11.10 - 14.20

  • Palanga - Rucava

    (24.4km)
    14.30 - 17.10

  • Rucava - Liepoja

    (42.6km)
    17.20 - 22.00

  • Liepoja - Pavilosta

    (49.3km)
    07.00 - 12.00

  • Pavilosta - Venspilis

    (66.5km)
    14.00 - 21.00

  • Susitikimų laikas

    09.00 - 10.55

  • Venspilis - Kolka

    (80.3km) pirmoji dalis
    11.00 - 15.00

  • Venspilis - Kolka

    (80.3km) antroli dalis
    16.00 - 20.00

  • Antra savaitė

  • 4 Diena
    Rugpj. 4
  • 5 Diena
    Rugpj. 5
  • 6 Diena
    Rugpj. 6
  • 7 Diena
    Rugpj. 7
  • 8 Diena
    Rugpj. 8
  • 9 Diena
    Rugpj. 9
  • 10 Diena
    Rugpj. 10
  • 06:00 iki 08:00
  • 08:00 iki 10:00
  • 10:00 iki 12:00
  • 12:00 iki 14:00
  • 14:00 iki 16:00
  • 16:00 iki 18:00
  • 18:00 iki 20:00
  • 20:00 iki 22:00
  • Kolka - Valgalciems

    (48.5km)
    07.00 - 12.00

  • Valgalciems - Mersragas

    (15.7km)
    14.00 - 16.00

  • Mersragas - Engure

    (22.2km)
    17.00 - 19.15

  • Engure - Jūrmala

    (44.1km)
    06.00 - 10.40

  • Jūrmala - Ryga

    (26.6km)
    13.00 - 16.00

  • Laikas susitikimams

    iki 21.00

  • Laikas susitikimams

    09.00 - 21.00

  • Ryga - Adažai

    (23.2km)
    11.00 - 13.30

  • Adažai - Saulkrastai

    (24.9km)
    14.00 - 16.50

  • Saulkrastai - Salacgryva

    (57.3km)
    17.30 - 23.40

  • Salacgryva - Ainažiai

    (12.2km)
    10.00 - 11.20

  • Ainažiai - Pärnu

    (65.7km)
    14.00 - 20.50

  • Pärnu - Halinga

    (25.4km)
    06.00 - 08.50

  • Halinga - Märjamaa

    (38.1km)
    11.00 - 15.20

  • Märjamaa - Laagri

    (54.3km)
    17.00 - 22.40

  • Laagri - Nõmme

    (6.6km)
    06.00 - 07.00

  • Nõmme - Talinas

    (8.3km)
    08.30 - 09.30

  • Laikas susitikimams

  • Laikas susitikimams

    iki 21.00

  • Susitikimų laikas

    09.00 - 10.55

  • Talinas - Haljala

    (87.2km) pirmoji dalis
    startas 11.00

  • Talinas - Haljala

    (87.2km) antroji dalis
    finišas 20.10

  • Trečia savaitė

  • 11 Diena
    Rugpj. 11
  • 12 Diena
    Rugpj. 12
  • 13 Diena
    Rugpj. 13
  • 14 Diena
    Rugpj. 14
  • 15 Diena
    Rugpj. 15
  • 16 Diena
    Rugpj. 16
  • 17 Diena
    Rugpj. 17
  • 06:00 iki 08:00
  • 08:00 iki 10:00
  • 10:00 iki 12:00
  • 12:00 iki 14:00
  • 14:00 iki 16:00
  • 16:00 iki 18:00
  • 18:00 iki 20:00
  • 20:00 iki 22:00
  • Haljala - Jõhvi village

    (74.8km)
    06.00 - 13.50

  • Jõhvi village - Sillamäe

    (21.6km)
    17.00 - 19.10

  • Sillamäe - Narva

    (28.5km)
    06.00 - 09.20

  • Narva - Kingisepp

    (25.8km)
    10.00 - 13.00

  • Kingisepp - St Petersburg

    (130.0km)
    16.00 - 20.00 pirmieji 30km

  • Kingisepp - St Petersburg

    (130.0km)
    06.00 - 11.00 antrieji 50km

  • Kingisepp - St Petersburg

    (130.0km)
    13.00 - 18.00 Likusi dalis

  • Laikas susitikimams

    19.00 - 21.00

  • Laikas susitikimams

    10.00 - 16.00

  • St Petersburg - Vyborgas

    (137.0km)
    19.00 - 22.00 30km dalis

  • St Petersburg - Vyborgas

    (137.0km)
    19.00 - 22.00 antroji dalis

  • St Petersburg - Vyborgas

    (137.0km)
    19.00 - 22.00 trečioji dalis

  • Vyborgas - Hamina

    (109.0km)
    06.00 - 11.00 50km dalis

  • Vyborgas - Hamina

    (109.0km)
    13.00 - 18.00 likusi dalis

  • Hamina - Loviisa

    (58.2km)
    06.00 - 09.00 30km dalis

  • Hamina - Loviisa

    (58.2km)
    15.00 - 18.00 likusi dalis

  • Ketvirta savaitė

  • 18 Diena
    Rugpj. 18
  • 19 Diena
    Rugpj. 19
  • 20 Diena
    Rugpj. 20
  • 21 Diena
    Rugpj. 21
  • 22 Diena
    Rugpj. 22
  • 23 Diena
    Rugpj. 23
  • 24 Diena
    Rugpj. 24
  • 06:00 iki 08:00
  • 08:00 iki 10:00
  • 10:00 iki 12:00
  • 12:00 iki 14:00
  • 14:00 iki 16:00
  • 16:00 iki 18:00
  • 18:00 iki 20:00
  • 20:00 iki 22:00
  • Loviisa - Helsinkis

    (89.9km)
    06.00 - 11.00 50km dalis

  • Loviisa - Helsinkis

    (89.9km)
    14.30 - 18.30 likusi dalis

  • Laikas susitikimams

    19.30 - 21.00

  • Laikas susitikimams

    10.00 - 11.00

  • Helsinkis - Salo

    (113.0km)
    12.00 - 18.00 60km dalis

  • Helsinkis - Salo

    (113.0km)
    06.00 - 11.30 likusi dalis

  • Salo - Turku

    (52.6km)
    14.30 - 19.50

  • Turku - Stokholmas

    Keltas

  • Laikas susitikimams

    10.00 - 14.00

  • Laikas susitikimams

    17.00 - 19.00

  • Stokholmas - Sioderteljė

    (37.6km)
    11.30 - 15.10

  • Sioderteljė - Nišiopingas

    (73.1km)
    16.10 - 21.40

  • Nišiopingas - Noršiopingas

    (62.8km)
    06.00 - 12.30

  • Noršiopingas - Gamleby

    (90.0km)
    14.00 bėgimo pradžia

  • Noršiopingas - Gamleby

    (90.0km)
    23.00 bėgimo pabaiga

  • Penkta savaitė

  • 25 Diena
    Rugpj. 25
  • 26 Diena
    Rugpj. 26
  • 27 Diena
    Rugpj. 27
  • 28 Diena
    Rugpj. 28
  • 29 Diena
    Rugpj. 29
  • 30 Diena
    Rugpj. 30
  • 31 Diena
    Rugpj. 31
  • 06:00 iki 08:00
  • 08:00 iki 10:00
  • 10:00 iki 12:00
  • 12:00 iki 14:00
  • 14:00 iki 16:00
  • 16:00 iki 18:00
  • 18:00 iki 20:00
  • 20:00 iki 22:00
  • Gamleby - Oskarshamn

    (78.2km)
    07.00 - 11.00 40km dalis

  • Gamleby - Oskarshamn

    (78.2km)
    15.00 - 19.00 likusi dalis

  • Oskarshamn - Kalmar

    (75.1km)
    06.00 - 11.00 40km dalis

  • Oskarshamn - Kalmar

    (75.1km)
    15.00 - 18.40 likusi dalis

  • Kalmar - Ronebis

    (101.0km)
    06.00 - 11.00 pirmoji dalis

  • Kalmar - Ronebis

    (101.0km)
    14.00 - 19.20 antroji dalis

  • Ronebis - Ahus

    (90.1km)
    06.00 - 11.00 pirmoji dalis

  • Ronebis - Ahus

    (90.1km)
    14.00 - 18.00 antroji dalis

  • Ahus - Kivikas

    (33.7km)
    06.00 - 09.40

  • Kivikas - Simrishamn

    (18.4km)
    11.40 - 13.40

  • Simrishamn - Istadas

    (39.0km)
    15.40 - 19.40

  • Istadas- Treleborgas

    (46.3km)
    06.00 - 11.00

  • Treleborgas- Vellinge

    (17.5km)
    14.00 - 16.00

  • Vellinge- Kopenhaga

    (48.4km)
    18.00 - 23.00

  • Laikas susitikimams

    11.00 - 14.00

  • Kopenhaga - Kiogė

    (42.6km)
    15.00 - 19.10

  • Šešta savaitė

  • 32 Diena
    Rugs. 1
  • 33 Diena
    Rugs. 2
  • 34 Diena
    Rugs. 3
  • 35 Diena
    Rugs. 4
  • 36 Diena
    Rugs. 5
  • 37 Diena
    Rugs. 6
  • 38 Diena
    Rugs. 7
  • 06:00 iki 08:00
  • 08:00 iki 10:00
  • 10:00 iki 12:00
  • 12:00 iki 14:00
  • 14:00 iki 16:00
  • 16:00 iki 18:00
  • 18:00 iki 20:00
  • 20:00 iki 22:00
  • Kiogė - Niukiobingas

    (91.0km)
    06.00 - 11.00 pirmoji dalis

  • Kiogė - Niukiobingas

    (91.0km)
    14.00 - 18.20 antroji dalis

  • Niukiobingas - Gedser

    (26.6km)
    06.00 - 08.30

  • Gedser - Rostock (Ortsamt 8)

    Keltas

  • Ortsamt 8 - Rostock

    (14.2km)
    iki 22.00

  • Rostock- Sanitz

    (18.8km)
    06.00 - 08.00

  • Sanitz - Tribsees

    (35.5km)
    11.00 - 14.55

  • Tribsees - Süderholz

    (33.1km)
    17.00 - 20.30

  • Süderholz - Greifsvaldas

    (20.0km)
    06.00 - 08.00

  • Greifsvaldas - Wolgast

    (30.7km)
    11.00 - 14.00

  • Wolgast - Svinouiscis

    (40.7km)
    17.00 - 21.10

  • Svinouiscis - Gmina Dziwnów

    (47.7km)
    06.00 - 11.00

  • Gmina Dziwnów - Rewal

    (22.1km)
    15.00 - 17.10

  • Rewal - Mrzeżyno

    (30.9km)
    06.00 - 09.10

  • Mrzeżyno - Kolobrzegas

    (19.4km)
    13.10 - 15.00

  • Kolobrzegas - Gmina Będzino

    (29.5km)
    18.00 - 21.00

  • Gmina Będzino - Košalinas

    (14.4km)
    06.00 - 07.50

  • Košalinas - Gmina Sianów

    (10.0km)
    08.00 - 09.00

  • Gmina Sianów - Sławno

    (31.8km)
    14.00 - 17.10

  • Septinta savaitė

  • 39 Diena
    Rugs. 8
  • 40 Diena
    Rugs. 9
  • 41 Diena
    Rugs. 10
  • 42 Diena
    Rugs. 11
  • 43 Diena
    Rugs. 12
  • 44 Diena
    Rugs. 13
  • 45 Diena
    Rugs. 14
  • 06:00 iki 08:00
  • 08:00 iki 10:00
  • 10:00 iki 12:00
  • 12:00 iki 14:00
  • 14:00 iki 16:00
  • 16:00 iki 18:00
  • 18:00 iki 20:00
  • 20:00 iki 22:00
  • Sławno - Slupskas

    (27.4km)
    06.00 - 09.00

  • Slupskas - Lemborkas

    (52.1km)
    14.00 - 19.10

  • Lemborkas - Luzino

    (26.2km)
    06.00 - 09.00

  • Luzino - Gmina Wejherowo

    (12.5km)
    09.30 - 10.50

  • Gmina Wejherowo - Reda

    (8.3km)
    11.00 - 11.50

  • Reda - Gdynė

    (18.0km)
    14.00 - 16.00

  • Gdynė - Sopotas

    (10.1km)
    17.00 - 18.00

  • Sopotas- Gdanskas

    (12.2km)
    19.00 - 20.15

  • Laikas susitikimam

    iki 21.00

  • Laikas susitikimam

    11.00 - 13.00

  • Gdanskas - Gmina Nowy Dwór Gdański

    (38.0km)
    14.00 - 18.00

  • Gmina Nowy Dwór Gdański - Elbingas

    (22.3km)
    19.00 - 21.15

  • Elbingas - Kaliningradas

    (106.0km)
    06.00 - 11.00 pirmoji dalis

  • Elbingas - Kaliningradas

    (106.0km)
    14.00 - 19.30 antroji dalis

  • Laikas susitikimams

    20.00 - 21.00 antroji dalis

  • Laikas susitikimams

    11.00 - 13.00 antroji dalis

  • Laikas susitikimams

    15.00 - 16.00 antroji dalis

  • Kaliningradas - Zelenogradskas

    (34.5km)
    17.00 - 21.00

  • Zelenogradskas - Nida

    (52.5km)
    09.00 - 15.00

  • Nida- Juodkrantė

    (30.6km)
    06.00 - 09.15

  • Juodkrantė- Smiltynė

    (21.0km)
    11.15 - 13.30

  • Smiltynė - Klaipėda

    (0.8km)
    13.30 - 14.15